Robotok gyártó szerint

Robotok alkalmazás szerint

Forgóeszköz finanszírozás

Széchenyi terv plusz

Napelemes rendszer

Napelem beszerzés

Megmunkálógép beszerzés

Megmunkálógép beszerzés és informatikai fejlesztés

Partnerek

KUKA Robotics ABB
FANUC Robotics MOTOMAN

Robot cella referenciák

Doboz pakolás - Robotcella

Doboz pakolás

Kisállateledelt tartalmazó dobozok szabványos palettákra való rakatolása, vákuumos elvű univerzális megfogó és robot segítségével.

Örvényáramú mérés - Robotcella

Örvényáramú mérés

Sűrítőkerekek örvényáramú mérését megvalósító kompakt robotcella.

Munkadarab kiegyensúlyozás - Robotcella

Munkadarab kiegyensúlyozás

Örvényáramú mérés és kiegyensúlyozás ipari robot segítségével.

Marógép palettacserélő - Paletta kiszolgáló robotcella

Marógép paletta kiszolgálás

Marógép paletta automatikus betöltése és cserélése ipari robot alkalmazásával.

Hátsó ülés vázszerkezet hegesztés - Robotcella

Hátsó ülés hegesztés

Autók hátsó ülés vázszerkezetének hegesztése ipari robot alkalmazásával.

Megmunkálógép kiszolgálás - Robotcella

Megmunkálógép kiszolgálás

V100 megmunkáló központ egyedi kiszolgálása ipari robot alkalmazásával.

Körasztalos hegesztő robot - Robotcella

Körasztalos hegesztő robot

Sörpad vázszerkezetek hegesztése ipari robot alkalmazásával.

Tengely sorjázás - Robotcella

Tengely sorjázás

Tengelyek sorjázása ipari robot alkalmazásával.

Villamos tervező

Főbb feladatok, munkák

Ipari robotcellák és részegységeinek koncepció tervezése, 3d-s modellezése, szimulációs elemzése, részletes gépészeti tervezése.

A feladatkörhöz tartozik a gyártás és szerelés felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások

Legfontosabb elvárás a fejlődőképesség továbbá az önálló probléma megoldás.

Elvárás a jó kommunikációs készség, középfokú angol nyelv tudás, szervező képesség, gyors átlátási képesség. Paks vagy Paks környéki lakhely, vagy paksi letelepedési elképzelés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Solid Edge szinkron modellezés felhasználói ismerete, gépész tervezői és célgép tervezői gyakorlat, továbbá magasabb szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség, jó munkatársi közösség, kellemes munkakörnyezet és lakhatási támogatás.

Angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél küldésével az allas@robolution.eu-címre.